بیمه درمان تکمیلی انفرادی !1- کاهش تخفیف بیمه به صورت پلکانی یعنی چه ؟ یعنی اینکه با یک تصادف و گرفتن دیه توسط شاکی یا مقصر و یا گرفتن هزینه تصادف کل تخفیف های بیمه ای از بین نمی رود و می توان متناسب با سال های تخفیف و البته میزان دریافتی دوباره از تخفیف برای تمدید بیمه نامه استفاده نمود . البته در این روش به نظر می رسد که هزینه های پرداختی برای رانندگان بدون خطا ظاهرا کمی بیشتر از قبل می شود . 

2- سلام خسته نباشید ! آیا با  کروکی سازشی  می توانم خسارت افت قیمت ماشین را از طرف مقابل  از طریق شورای حل اختلاف بگیرم چون اطلاع نداشتم که کروکی چند مدل هست و افسر هم نگفت ؟ بله می توانید بگیرید ! البته قانونا باید کروکی قضایی یا غیر سازشی باشد با این حال معمولا با کروکی سازش نیز می توان به نتیجه رسید . 

3- سلام ! لطفا من را راهنمایی نمائید ! هیچ بیمه ای ندارم !  خانه دارم می خواهم خودم و بچه هایم را بیمه درمانی کنم که بازنشستگی هم داشته باشد ؟   کدام بیمه بهتر است  و خدمات بهتری دارد ؟   بیمه خدمات درمانی رایگان بودم که الان برچیده شده است ؟ بهترین بیمه تامین اجتماعی است و اگر در مناطق روستائی هستید بیمه روستائیان و عشایر ! می توانید از بیمه اختیاری بیمه تامین اجتماعی استفاده کنید . 

4- در حال حاضر بنده قرار دادی و بیمه تامین اجتماعی هستم و استخدامی رسمی شدم ! می خواهم ببینم بیمه تامین اجتماعی بهتره یا صندوق بازنشستگی کشوری . مزایای کدام بهتره؟ تامین اجتماعی حدود ۴۲ ماه سابقه دارم . با حقوق ۲ میلیون ! برای انتقال چقدر مابه‌التفاوت باید پرداخت کنم ؟ با وضعیتی که الان وجود دارد و احتمالا ادامه خواهد داشت انتخاب صندوق بیمه بازنشستگی کشوری بهتر است . با حقوق 2 میلیون حدود 15 میلیون تومان حق بیمه انتقالی می شود که نیازی نیست شما پرداخت کنید و سازمان خود انتقال خواهد داد .

5- ببخشید مزاحم اوقات شریف حضرتعالی می شوم. خواستم اگر برایتان امکانش باشد به سوال من پاسخ بدهید. مادر بنده مستمری بگیر پدر مرحومشان می باشند ! با توجه به این که بعد از فوت پدربزرگم ، مادربزرگم هم به رحمت خدا رفته در حال حاضر مادر بنده تنها بازمانده مستمری بگیر خانواده می باشد. می خواستم بپرسم آیا با شرایطی که الان برای حضرتعالی عرض کردم می توانیم برای خواهرم که در شرف ازدواج هست از مزایای کالاهای قسطی از فروشگاه های طرف قرارداد نیروهای مسلح استفاده کنیم؟ می دانم طولانی شد اما ممنون میشم اگه پاسخم رو بدید ؟ بله می توانید . کلا از تمام مزایایی که بازنشستگان دیگر دارند می توانید استفاده کنید . 

6- سلام خسته نباشید ! من بازنشسته نیروهای مسلح هستم ! مادرم بیمه است آیا هزینه سونوگرافی که آزاد رفته بهم پرداخت می کنند ؟ بله پرداخت می کنند . به دفاتری که در سطح شهر دارند مراجعه کنید . 

7- درباره افت قیمت ماشین داخلی سوال دارم . آیا باید در محل حادثه درخواست داده شود یا در محل اقامه زیان دیده ؟ در محل اقامت زیان دیده ! 

8- قیمت خودروی اتاق تعویض در صورتی که هیچگونه آسیبی به موتور نخورده باشد و فقط بدنه آسیب دیده باشد چقدر افت می کند ؟ اگر اتاق تعویض گردد تا حد 40 درصد نیز می تواند افت قیمت پیدا کند . باید ماشین را دید و بعد نظر داد !

9- ببخشید مزاحم شدم . بنده چند روز پیش تصادف کردم طرف هم مقصره. برای افت قیمت شکایت کردم . کارشناس هم آمده ۷ میلیون تومان افت داده است . طرف باید پرداخت کند کامل ؟ آیا افت قیمت قسطی هم می تواند پرداخت کند ؟  ممنون می شوم جواب دهید ؟ بله ایشان باید پرداخت کنند و اگر قاضی موافق باشند می توانند قسطی هم بکنند . 

10-بنده به صورت  رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود.  کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید . یک نسخه از پاسخ با نام واقعی یا مستعار شما (می توانید از نام مستعار استفاده کنید) در وب سایت منتشر می گردد . می توانید یک یا چند روز بعد از ارسال درخواست مشاوره ایمیل تان را بررسی نموده و یا صفحه اول سایت را ببینید . سوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست . مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد . 
با پشتیبانی Blogger.