شکایت بابت مزاحمت

سلام علیکم ضمن خسته نباشید سوالی داشتم از حضورتون ! یکی از دوستان من چند ساله از همسرش جدا شده و 2 تا بچه هم دارد که پیش خانمش زندگی می کنند . حدود 6 ماهه که خانم اول با تماس تلفنی مزاحم من می شد و لحن صحبت هایش جوری بود که انگار منظور خاصی دارد ؟!
بعد من بهش گفتم که دیگر حق ندارید به من زنگ بزنید و بلاکش کردم . حالا با کمال پر رویی می آید در محل کارم و پیشنهاد های خجالت آوری می دهد و آبروی من توی محیط کاریم داره از بین می رود . می خواستم بدانم توی قانون جایی برای شکایت در این مورد هست یا نه؟ چون واقعا عاصی شدم از دست ایشون . چکار باید انجام بدم لطفا راهنماییم کنید با تشکر  ؟
به دادسرای محل زندگی مراجعه کرده و بابت مزاحمت تلفنی ، پیامکی یا حضوری از ایشان شکایت کنید . فرمی به شما داده می شود و باید اسم ایشان را بنویسید . حتی می توانید اسم را هم ننویسید. پرونده به دادسرا ارجاع داده می شود و ایشان قطعا احضار خواهند شد و اگر اثبات شود جریمه مای ، حبس و حتی شلاق دارد .


بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود.  کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشیدیک نسخه از پاسخ با نام واقعی یا مستعار شما (می توانید از نام مستعار استفاده کنید) در وب سایت منتشر می گردد . می توانید یک یا چند روز بعد از ارسال درخواست مشاوره ایمیل تان را بررسی نموده و یا صفحه اول یا صفحات بعدی سایت را ببینیدسوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست . مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد