همگی حداقل حقوق اداره کار را می گیریم ؟

س . ه : با سلام ! بنده مدت ٥ سال هست كه به عنوان كارشناس آزمايشگاه و با مدرك فوق ليسانس در شركتي دولتي مشغول به كار هستم . بعد از اين مدت هنوز هم حداقل حقوق را دريافت مي كنم و همچنين سنوات هم پرداخت نمي شود . تمام همكاران حتي با سابقه بيشتر از من هم همين شرايط رو دارند. آيا طبق قانون كار دريافتي بيشتري بايد به ما تعلق گيرد ؟ و در صوزت غير قانوني بودن كار پيمانكار در مورد دريافتي ها، مي شود اقدامي انجام داد؟ با تشكر ؟
1.     عیدی و سنوات و دیگر مزایای ثبات باید پرداخت شود .
2.     شرکت های دولتی یا باید طبق آئین نامه نظام اسخدامی کشوری رفتار کنند و یا طرح طبقه بندی مشاغل را اجرا نمایند . در هر دو صورت نمی توانند حداقل حقوق را پرداخت کنند .
3.     اگر مشمول قانون کار باشید می توانید به اداره کار شکایت کنید.

بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود.  کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشیدیک نسخه از پاسخ با نام واقعی یا مستعار شما (می توانید از نام مستعار استفاده کنید) در وب سایت منتشر می گردد . می توانید یک یا چند روز بعد از ارسال درخواست مشاوره ایمیل تان را بررسی نموده و یا صفحه اول یا صفحات بعدی سایت را ببینیدسوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست . مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد