حق بیمه من چگونه محاسبه می شود ؟


هاشم کمالی : سلام وقت بخیر ! شرکتی که من کارمی کنم سال ۹۶ بمدت ۴ماه بیمه من را رد نکردند . حقوق پایه من ۹۶ در سوابق ۱۰۷۰۰۰۰۰ ریال می باشد . برای اینکه من ببمه را رد کنم مبلغ جریمه پرداختی من برای ۴ماه چقدر می باشد ؟ ممنون از پاسخگویی تان ؟
1.     برای پرداخت سابقه بیمه فوق ابتدا باید از اداره کار رای بیاورید مبنی بر پرداخت بیمه و خودتان نمی توانید مستقیم حق بیمه پرداخت نمایید .
2.     اگر الان در همان جا شاغل باشید حق بیمه به نرخ حقوق فعلی تان محاسبه می شود (حق بیمه پرداختی فعلی) و اگر الان شاغل نباشید بر اساس دو برابر حداقل حقوق محاسبه می شود.

بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود.  کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید . یک نسخه از پاسخ با نام واقعی یا مستعار شما (می توانید از نام مستعار استفاده کنید) در وب سایت منتشر می گردد . می توانید یک یا چند روز بعد از ارسال درخواست مشاوره ایمیل تان را بررسی نموده و یا صفحه اول سایت را ببینید . سوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست . مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد . 
مقالات پربازدید

آدرس خانه کارگر در تمامی شهر ها !

محاسبه افت قیمت خودرو !

مراحل شکایت از کارفرما ! (البته تا می توانید این کار را نکنید !!)

افت قیمت و نکاتی که ممکن است ندانید ؟!

نمونه قرارداد کار سال 98

دیه کبودی به نرخ سال 98

معاینات اولیه بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد ؟

چند نمونه محاسبه دیه ؟!

دیه سوختگی !

حقوق و مزایای پرستاران !