دیه بیرون زدگی استخوان گردن


پارسا : سلام و ارادت خدمت شما ! من طی تصادفی 2 تا مهره گردنم آسیب دیده که احتمال زیاد باید جراحی بشود و روی بازوی چپم 5 تا بخیه خورده که بعد دو سال هنوز علامتش مانده است .دیه بابت بخیه چقدر می شود ؟ دیه بابت بیرون زدگی 2  تا مهره گردن که باید جراحی بشود چقدر است ؟ خیلی ممنون از شما ؟
1.     بابت گردن به نظر من 5 درصد ارش تعلق می گیرد معادل 13 میلیون و 500 هزار تومان
2.     بخیه دیه ندارد بلکه زخم است که با توجه به عمق آن دیه دارد . احتمالا 1 درصد دیه دارد معادل 2 میلیون و 700 هزار تومان .

بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود.  کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید . یک نسخه از پاسخ با نام واقعی یا مستعار شما (می توانید از نام مستعار استفاده کنید) در وب سایت منتشر می گردد . می توانید یک یا چند روز بعد از ارسال درخواست مشاوره ایمیل تان را بررسی نموده و یا صفحه اول سایت را ببینید . سوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست . مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد . 
مقالات پربازدید

آدرس خانه کارگر در تمامی شهر ها !

محاسبه افت قیمت خودرو !

مراحل شکایت از کارفرما ! (البته تا می توانید این کار را نکنید !!)

افت قیمت و نکاتی که ممکن است ندانید ؟!

نمونه قرارداد کار سال 98

دیه کبودی به نرخ سال 98

معاینات اولیه بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد ؟

چند نمونه محاسبه دیه ؟!

دیه سوختگی !

حقوق و مزایای پرستاران !