مقصر تصادف از بغل


عرفا خیری : با سلام ! مسافر اسنپ بودم با پسر 10 ساله ام . پس از رسیدن به مقصد داخل کوچه فرعی اسنپ ایستاد . پسر من از در عقب پشت سر راننده در را باز کرد و بعد از مدت کوتاهی خواست پیاده شود ولی به علت گیر کردن کیف معطل شد . در همین زمان یک پراید با در ماشین تصادف کرد و منجر به خسارت شد . من و پسرم بعد از این ماجرا صحنه تصادف را ترک کردیم. بعد از چند روز راننده به درب منزل آمده پسر من رامقصر اعلام کرده و درخواست خسارت کرد . لطفا راهنمایی فرمایید . با تشکر و سپاسگذاری  ؟
1.     اول باید دید ایشان مقصر بوده سا یا راننده پراید . تحت شرایطی یکی از طرفین مقصر می باشد و این بستگی به زمانی دارد که در ماشین باز شود .
2.     اگر ایشان مقصر باشد باز هم ربطی به فرزند شما ندارد . ایشان باید در جای مناسب پارک می کرده است و بر خروج پسر شما نظارت می کرده است تا چنین مشکلی پیش نیاید . قانون شما را مقصر نمی داند .
3.     خوب است اگر توانایی دارید کمکی به ایشان بکنید ولی الزامی ندارید.


بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود.  کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید . یک نسخه از پاسخ با نام واقعی یا مستعار شما (می توانید از نام مستعار استفاده کنید) در وب سایت منتشر می گردد . می توانید یک یا چند روز بعد از ارسال درخواست مشاوره ایمیل تان را بررسی نموده و یا صفحه اول سایت را ببینید . سوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست . مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد . مقالات پربازدید

آدرس خانه کارگر در تمامی شهر ها !

محاسبه افت قیمت خودرو !

مراحل شکایت از کارفرما ! (البته تا می توانید این کار را نکنید !!)

افت قیمت و نکاتی که ممکن است ندانید ؟!

نمونه قرارداد کار سال 98

دیه کبودی به نرخ سال 98

معاینات اولیه بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد ؟

چند نمونه محاسبه دیه ؟!

دیه سوختگی !

حقوق و مزایای پرستاران !