چگونه قرارداد ببندم ؟

بهمن اسودی : با سلام و احترام ! بنده يك فردى را به عنوان مدير اجرايي همون منشى در اتحاديه صنفى بكار گرفتم و ساعت شروع كار از هشت صبح تا دو ظهر مي باشد و كاركرد ايشان روزانه شش ساعت هست. لطف كنيد با اين شرائط چگونه بايد قرارداد كار براى سال ٩٨ ببندم و اينكه قرارداد ايشان پاره وقت مي شود يا تمام وقت. همچنين حق بيمه سهم كارگر و كارفرما چقدر مي شود. ؟ تشكر ؟
1.     قرارداد ساعتی ببندید . شرایط قرارداد ایشان پاره وقت است .
2.     دستمزد ایشان برایهر 7 ساعت و 20 دقیقه نباید از حداقل دستمزد یک روز کارگر کمتر باشد .
3.     به ازاء هر 44 ساعت باید یک روز ایام تعطیل داشته باشند و حق بیمه شان نیز باید به ازاء هر 44 ساعت ، 7 روز پرداخت گردد .
4.     سهم بیمه ایشان 7 درصد حقوق و سهم بیمه شما 23 درصد حقوق است .


بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود.  کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشیدیک نسخه از پاسخ با نام واقعی یا مستعار شما (می توانید از نام مستعار استفاده کنید) در وب سایت منتشر می گردد . می توانید یک یا چند روز بعد از ارسال درخواست مشاوره ایمیل تان را بررسی نموده و یا صفحه اول یا صفحات بعدی سایت را ببینیدسوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست . مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد

مقالات پربازدید

آدرس خانه کارگر در تمامی شهر ها !

محاسبه افت قیمت خودرو !

مراحل شکایت از کارفرما ! (البته تا می توانید این کار را نکنید !!)

افت قیمت و نکاتی که ممکن است ندانید ؟!

نمونه قرارداد کار سال 98

دیه کبودی به نرخ سال 98

معاینات اولیه بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد ؟

چند نمونه محاسبه دیه ؟!

دیه سوختگی !

حقوق و مزایای پرستاران !