شکایت بابت عیدی و سنوات و حق بیمه

محسن : سلام و خسته نباشید ! من به مدت پنج سال در یک موسسه کار می کردم . از سال ۹۲ الی ۹۷ که قرارداد ندارم پنج سال بنده رو بیمه نکردند . حقوق بنده از سال ۹۵ مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان شد . حدود بیست و چهار میلیون تومان هم حقوق معوقه دارم . توی این پنج سال هم هیچگونه عیدی پاداش و کلیه مزایا را به ما ندادند . در آخر ۱۷ اسفند ماه هم به نحوی بنده را اخراج کردند . می خواستم بدانم در چه زمینه هایی می توانم شکایت کنم ؟ مراحل کار چجوری هستش از کجا باید شروع کنم ؟ آیا بنده که هیچ گونه مدرکی و قراردادی ندارم چجوری باید ثابت کنم ؟
1.     اولین مرحله این است که مدارک مکتوب جمع آوری کنید که کارکردتان را ثابت نماید . هر مدرکی مانند ریختن حقوق به حسابتان ، گواهی شغلی و مواردی از ان قبیل .
2.     با مدارکی که دارد به هیات تشخیص اداره کار شکایت کند .
3.     بابت حقوق ، عیدی ، سنوات ، حق بیمه پرداخت نشده و مواردی از این قبیل شکایت کنید.


بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود.  کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشیدیک نسخه از پاسخ با نام واقعی یا مستعار شما (می توانید از نام مستعار استفاده کنید) در وب سایت منتشر می گردد . می توانید یک یا چند روز بعد از ارسال درخواست مشاوره ایمیل تان را بررسی نموده و یا صفحه اول یا صفحات بعدی سایت را ببینیدسوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست . مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد

مقالات پربازدید

آدرس خانه کارگر در تمامی شهر ها !

محاسبه افت قیمت خودرو !

مراحل شکایت از کارفرما ! (البته تا می توانید این کار را نکنید !!)

افت قیمت و نکاتی که ممکن است ندانید ؟!

نمونه قرارداد کار سال 98

دیه کبودی به نرخ سال 98

معاینات اولیه بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد ؟

چند نمونه محاسبه دیه ؟!

دیه سوختگی !

حقوق و مزایای پرستاران !