خرید حق بیمه سربازی

مجید : جناب آقای نصر با سلام ! اینجانب در سال 88 از استانداری حکم استخدامی به عنوان کارگر خدمات شهری به شهرداری ابلاغ شد و مدارکش موجود هست و در حکم سالانه هم خدمات شهری بمن داده اند ولی متوجه شدم که بیمه من را باغبان رد می کردند تا 3/3/93 و بعد خدمات رد کردند و خود شهرداری قبول دارد که این مورد را  ؟ !
من چطور پیگیری کنم تا حق سختی کار را بگیرم و ضمنا بخشنامه ای هم هست که سه چهارم خدمت سربازی در جبهه خدمت داوطلبانه محسوب شده و کارفرما باید مبلغ آن را به بیمه پرداخت کند تا جزء سابقه محسوب شود . لطفا نسبت به این دو مورد راهنمایی بفرمایید که اگر این دو مرد مدت آن حل شود 30 سال سابقه من با 53 سال سن باز نشست می شوم و 21 ماه حضور در جبهه با 5 درصد جانباز ایثارگران ارتش را دارم . لطفا کمکم کنید با تجربیات خوبی که از قانون دارید . خدا حفظ کند شما را که دلسوزانه کمک می کنید ممنونم .
با سلام مجدد آیا خدمت زمان جنگ برای سابقه مبلغ آن با زمان صلح  فرق می کند یا نه  ؟
1.     سختی کار مربوط به بیمه شدگان تامین اجتماعی است . اگر بیمه شده تامین اجتماعی هستید و مشمول قانون کار می باشید باید درخواست تان را به کمیته تفکک مشاغل سخت و زیان آور اداره کار بدهید .
2.     بابت حق بیمه ایام سربازی اگر در جبهه باشد و مربوط به دوران سربازی باشید 7 درصد را شما باید پرداخت کنید و 20 درصد را باید دولت پرداخت کند. کافی است با کارت پایان خدمت و گواهی حضور در جبهه های حق علیه باطل به شعبه بیمه تان مراجعه کنید.
3.     مبلغ حق بیمه خدمت در زمان جنگ براساس حق بیمه پرداختی فعلی تان محاسبه می شود.


بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود.  کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشیدیک نسخه از پاسخ با نام واقعی یا مستعار شما (می توانید از نام مستعار استفاده کنید) در وب سایت منتشر می گردد . می توانید یک یا چند روز بعد از ارسال درخواست مشاوره ایمیل تان را بررسی نموده و یا صفحه اول یا صفحات بعدی سایت را ببینیدسوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست . مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد

مقالات پربازدید

آدرس خانه کارگر در تمامی شهر ها !

محاسبه افت قیمت خودرو !

مراحل شکایت از کارفرما ! (البته تا می توانید این کار را نکنید !!)

افت قیمت و نکاتی که ممکن است ندانید ؟!

نمونه قرارداد کار سال 98

دیه کبودی به نرخ سال 98

معاینات اولیه بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد ؟

چند نمونه محاسبه دیه ؟!

دیه سوختگی !

حقوق و مزایای پرستاران !