آیا کمک هزینه ایام بیماری من افزایش می یابد ؟

سد محمدرضا منصوری : با عرض سلام و خسته نباشید! من شش ماه پیش در کارگاه نبات سازی مشغول کار بودم که گاری شکست و بنده دچار سوختگی درجه ۳ از ناحیه پا شدم . بنده مسائلی ایمنی را رعایت کردم ولی گاری کارگاه از نقطه جوشش شکست  .
می خواستم ببینم :
1.     چند درصد من مقصر می شوم و انگشتان پایم هم تکان نمی خورد . از کارافتادگی محسوب می شود یا نه ؟
2.     در ضمن حقوق من را قبل از حادثه ۱۲۰۰ در بیمه ثبت شده است . برای غرامت ایام بیماری ۸۰۰ به من بیمه پرداخت می کرد حالا در سال ۹۸ با توجه به افزایش حقوق باز هم همان مبلغ قبل را بیمه به من پرداخت می‌کند با تشکر ؟
پاسخ سوالات فوق به شرح زیر است :
1.     ازکارافتادگی کلی که قطعا تعلق نمی گیرد . ممکن است ازکارافتادگی جزئی تعلق بگیرد یا غرامت نقص عضو . وضعیت باید دقیق بررسی شود تا میزان تقصیر شما مشخص گردد.
2.     نه ! متناسب با افزایش حقوق ، کمک هزینه ایام بیماری امسال نیز افزایش می یابد.


بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود.  کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشیدیک نسخه از پاسخ با نام واقعی یا مستعار شما (می توانید از نام مستعار استفاده کنید) در وب سایت منتشر می گردد . می توانید یک یا چند روز بعد از ارسال درخواست مشاوره ایمیل تان را بررسی نموده و یا صفحه اول یا صفحات بعدی سایت را ببینیدسوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست . مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد

مقالات پربازدید

آدرس خانه کارگر در تمامی شهر ها !

محاسبه افت قیمت خودرو !

مراحل شکایت از کارفرما ! (البته تا می توانید این کار را نکنید !!)

افت قیمت و نکاتی که ممکن است ندانید ؟!

دیه کبودی به نرخ سال 98

نمونه قرارداد کار سال 98

چند نمونه محاسبه دیه ؟!

معاینات اولیه بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد ؟

محاسبه آنلاین دیه !

حقوق و مزایای پرستاران !