شکایت از شرکت های پیمانکار شرکت گاز

حمید رحیمی : با عرض سلام ! من یک 6 سالی هست در شرکت گاز استان بوشهر با سمت کنتور خوان مشغول به کارهستم و هر سال شرکت گاز تامین نیروهاش را در مناقصه می گذارد و یک شرکت پیمانکاری برنده می شود و تا یک سال حقوق نیروی شرکت گاز را می دهد . در این چند سال هر شرکتی که می آمد با ما قرارداد فیکسی می بست و عیدی هم کارمندی می داد نه کارگری !
اما الان یک پیمانکار جدید آمده و الان 4 ماه هست از آمدنش می گذرد تا این لحظه نه قرار داد با ما بسته و نه عیدی داده است .  فقط بیمه رد کرده است . حقوق هر سه ما را مثل پارسال داده است و یک ماه یکم اضافه کرده است . حالا می خواستم بدانم  طرف حساب ما شرکت گاز هست یا پیمانکار ؟
 دوما : پیمانکار تا این لحظه که قرارداد نبسته تخلف کرده و اگر کرده بگذارم یک هشت ماه دیگر که پیمانش تمام شد شکایتش کنم .
 سوما می شود از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کرد . لطفا یک رهنمایی کامل بفرمایید. با تشکر فراوان ؟
پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است :
1.     طرف حساب شما شرکت گاز در مرحله اول و اداره کار در مرحله دوم است . در هنگام بستن قرارداد پیمانکاری ، هر پیمانکار الزاماتی را باید رعایت کند و نظارت بر آن بر عهده شرکت گاز است .
2.     نه ! همین الان شکایت کنید بهتر است.
3.     اگر از طریق شرکت گاز به نتیجه نرسیدی به اداره کار شکایت کنید . دیوان بعد از شکایت به اداره کار قرار دارد.بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود.  کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشیدیک نسخه از پاسخ با نام واقعی یا مستعار شما (می توانید از نام مستعار استفاده کنید) در وب سایت منتشر می گردد . می توانید یک یا چند روز بعد از ارسال درخواست مشاوره ایمیل تان را بررسی نموده و یا صفحه اول یا صفحات بعدی سایت را ببینیدسوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست . مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد

مقالات پربازدید

آدرس خانه کارگر در تمامی شهر ها !

محاسبه افت قیمت خودرو !

مراحل شکایت از کارفرما ! (البته تا می توانید این کار را نکنید !!)

افت قیمت و نکاتی که ممکن است ندانید ؟!

نمونه قرارداد کار سال 98

دیه کبودی به نرخ سال 98

معاینات اولیه بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد ؟

چند نمونه محاسبه دیه ؟!

دیه سوختگی !

حقوق و مزایای پرستاران !