مشکل در تصادف با موتور


حمیدرضا رضائی : باسلام ! من چهارشنبه هفته گذشته سوار اتومبیل سواری خودم بودم . مسیر طالقانی غرب به شرق می رفتم ، نزدیکای مقصد اقدام به گردش به چپ کردم که با یک دستگاه موتور سیکلت که داشت مسیر خط ویژه را بصورت خلاف جهت طی می کرد برخورد نمودم . تصادف منجر به جراحت سطحی راننده موتور سیکلت شد که بصورت سرپایی رفع گردید. افسر راهنمائی و رانندگی من را مقصر تشخیص داد.  
در حال حاضر سوال بنده این است که تکلیف این پرونده چه می شود ؟ با توجه به این موارد راننده موتور سیکلت گواهینامه ندارد ، موتور سیکلت برای خودش نیست . صاحب موتور سیکلت نیز مدعی است موتور برای خود او نیز نمی باشد و درحال پرداخت اقساط آن است . موتور سیکلت بیمه ندارد و هیچگونه مدرکی از سوی راکب و صاحب موتور ارائه نگردید. درگزارش کروکی اطلاعات شناسائی به ثبت رسیده مربوط به شخصی با سن 18 سال است اما کد ملی ثبت شده مربوط به شخصی که احتمالا پدر وی می باشد ثبت شده و مابقی اطلاعات نادرست می باشد. صاحب موتور تلفن تماس خود را پاسخ نمی دهد. پلاک موتور با روغن و خاک کاملا محو شده بود و افسر برای ثبت پلاک مجبور شد کمی آن را تمیز کند. از روز حادثه تا به امروز هیچگونه شکایت و یا پیگیری از سمت صاحب موتور و راکب از خودرو اینجانب ثبت نشده است ؟ تکلیف این است که بیمه شما دیه یا خسارت موتور ایشان را می دهد مگر اینکه کارشناس بیمه به رای اعتراض کند . تمامی مواردی که گفتید چون ایشان مقصر نیست اهمیت خاصی ندارد . اگر مقصر بوده بیمه ایشان یا صندوق خسارات بدنی دیه یا خسارت نمی داد .

·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 
·          کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید . 
·          سوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست .
·         مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد . 
·         عضویت در کانال تلگرام بیمه جو 

مقالات پربازدید

آدرس خانه کارگر در تمامی شهر ها !

محاسبه افت قیمت خودرو !

مراحل شکایت از کارفرما ! (البته تا می توانید این کار را نکنید !!)

افت قیمت و نکاتی که ممکن است ندانید ؟!

دیه کبودی به نرخ سال 98

نمونه قرارداد کار سال 98

چند نمونه محاسبه دیه ؟!

معاینات اولیه بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد ؟

محاسبه آنلاین دیه !

حقوق و مزایای پرستاران !