لایحه دفاعیه برای اعتراض به رای هیات تشخیص


محمد : با سلام و خسته نباشید ! از شما کارشناس محترم درخواست یک لایحه دفاعی از خودم که ساعات کارکرد بنده در سال 94و 95 به صورت 12ساعت در هرروز همچنین روز جمعه 8 ساعت در روز ولی در رای اداره کار نوشته شده است 3 روز در هفته و روزی 5 ساعت . لطفا متن اعتراضی جهت ارائه به اداره کار تنظیم کنید ممنونم :
 رای اداره کار بدین شرح است : اعضای هیات تشخیص پس از تشکیل جلسه در خصوص دعوی آقای...... به طرفین مواد غذایی......... به کارفرمایی آقای ......... به خواسته حقوق و اضافه کاری و جمعه و تعطیل کاری عیدی، سنوات ، حق بیمه و استماع اظهارات خواهان و نماینده خوانده و بررسی اوراق و محتویات پرونده از جمله گزارش بازرسی و پرینت حساب خواهان به اتفاق آراء کار کرد خواهان را از تاریخ 94/4/10تا 95/12/30 حضور به مدت ۱۹۵ روز معادل ۶ روز در تیر ماه ۹۴ و سایر ماه ها ۹روز با احتساب روز جمعه  و از تاریخ96/01/01لغایت 97/09/16 حضور به صورت کامل محرز دانسته و فسخ رابطه کاری در تاریخ 97/09/16از طرف خواهان ترک کار دانسته و کارفرمای مذکور (آقای حسین رسولی ) را مکلف می نماید به استناد تبصره ماده ۲۱ قانون کار مبلغ....... ریال بابت کارکرد ۹۶ و ۹۷ و به استناد ماده مصوبه مجلس شورای اسلامی مبلغ......ریال بابت عیدی کارگرد ۹۶ و ۹۷ ، به استناد ماده ۲۳۴ قانون کار مبلغ...... ریال بابت سنوات خدمت به مدت ۸۳۳ روز و جمعا مبلغ....... ريال در وجه خواهان آقای...... پرداخته و با وی تسوية حساب نماید و به استناد ماده ۱۳۸ قانون کار حق بیمه خواهاب را در سال ۹۴و ۹۵ و آذر ۹۷ مطابق کارکرد وفق قوانین و مقررات تامین اجتماعی نزد سازمان تامین اجتماعی پرداخت نماید  .
هیات در باب مدارک خوانده به دلیل عدم ارائه سند پرداختی و ادعای خواهان در باب اضافه کاری جمعه و تعطیل کاری به دلیل عدم ارائه مدارک مستند مردود دانسته است . این رای به ماده ۱۵۹ ق.ك بمدت ۱۵ روز پس از ابلاغ به طرفین در هیات حل اختلاف قابل اعتراض می باشد و پس از آن مستنا به بند ۳ ماده 12 قانون تشکیلات و آئین دادرسی برای افراد مقیم کشور بمدت ۳ ماه و براي افراد مقیم خارج أتر کشور بمدت ۶ ماه در دیوان عدالت اداری فایل فرجام خواهي مي باشد ؟
شما هر لایحه دفاعیه ای که تهیه کنید بابت اعتراض به اضافه کاری عادی و جمعه و تعطیل کاری باید مدرک داشته باشید . اگر سیستم حضور و غیاب در محل کار دارید باید در جلسه هیات حل اختلاف درخواست نمایید بازرسی از محل کار صورت پذیرد . این تنها راهی است که دارید .  


·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 
·          کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید . 
·          سوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست .
·         مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد . 
·         عضویت در کانال تلگرام بیمه جو 

مقالات پربازدید

آدرس خانه کارگر در تمامی شهر ها !

محاسبه افت قیمت خودرو !

مراحل شکایت از کارفرما ! (البته تا می توانید این کار را نکنید !!)

افت قیمت و نکاتی که ممکن است ندانید ؟!

نمونه قرارداد کار سال 98

دیه کبودی به نرخ سال 98

معاینات اولیه بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد ؟

چند نمونه محاسبه دیه ؟!

دیه سوختگی !

حقوق و مزایای پرستاران !