کارگر حقوقش را به صورت جنس گرفته است ؟!

عبدالرضا : با سلام ! می خواستم ببینم من در یک فروشگاه مواد غذایی کارگری دارم که جنس و مواد غذایی می برده و در دفتر حساب نوشته شده تمام کالا ها !
 حالا رفته از دستم شکایت کرده بابت حقوقش و گفته که حقوق نگرفته ولی اینطور نیست ! این تمام حقوقش را جنس می خریده و حالا حکم اداره کار به نفع اون صادر شده است . آیا اگر اعتراض کنم به جایی می رسم ؟ من فاکتور خرید ندارم ازش و فقط ازش تو دفتر جنس هایی که خریده یادداشت کردم . ایشان می گوید دفتر را قبول ندارم و تقلب در آن صورت گرفته است . چکار کنم به نظرتون ؟ در اداره کار رای به نفع ایشان صادر می شود . بابت خریدهایی که انجام داده اند و پولی نگرفته اید باید به دادگاه عمومی یا شورای حل اختلاف شکایت کنید . اداره کار متاسفانه اهمیتی به این موضوع نمی دهد . در شکایت تان هم به شورای حل اختلاف باید مدرک کافی داشته باشید وگرنه به نتیجه نمی رسید .·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 
·          کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید
·          سوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست .
·         مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد