آیا در کمیسیون پزشکی ازکارافتاده می شوم ؟


علی رضایی : سلام ! بنده ۷ ماه پیش سکته مغزی کردم به تعداد ۷ مرتبه که همگی گذرا بود بجز یک مرتبه که باعث شد که هردو چشمم آسیب دید و ماندگار شد . که دیدم تقریبا نصف شده است . پزشکان تشخیص دادند که قلبم سوراخ دهلیزی دارد که عمل کردم وسوراخ بسته شد به وسیله ی جسم خارجی که در داخل قلبم قرار دادند .
دو مرتبه سکته مغزی کردم که اینبار روی مخچه مغزم تاثیر گذاشته که باعث شده حالت سر گیجه وسر درد داشته باشم و عدم تعادل دارم .۲۰  سال سابقه بیمه دارم . سوال من این است که آیا از کار افتادگی شامل من می شود ؟ اگر می شود چه نوعی ؟ از کجا باید شروع کنم ؟
شما فقط می توانید یک نوع ازکارافتادگی بگیرید که به دردتان بخورد و آن ازکارافتادگی کلی ناشی از بیماری است . اینکه شما ازکارافتاده شوید بستگی به نظر کمیسیون های داخلی اعصاب و قلب کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی دارد . ابتدا باید درمان تان را کامل کنید و سپس با گواهی خاتمه درمان به شعبه تامین اجتماعی مراجعه کنید . پس از تکمیل فرم های مربوطه پرونده شما به کمیسیون پزشکی ارسال می گردد .

·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 
·          کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید . 
·          سوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست .
·         مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد . 
·         عضویت در کانال تلگرام بیمه جو