شکایت کارگر به اداره کار


پورسعید : سلام ! من یک طباخی دارم که پروانه اش بنام مادرمه و ایثارگری دارد . یه پیرمرده که قبلا باهم آشنا بودیم و یک شناسنامه ایرانی داره 58 سالشه و یک عراقی که 67سالشه .این چندسالی بود میومد اونجا چون چشماشم نمی دید زیاد و نمی توانست جایی کار کند ماهم بهش غذا یا پولی می دادیم اینم هر کاری می توانست می کرد یا نمی کرد و هر وقت می خواست می رفت .
چون داشت اذیت می کرد با یه بدبختی بیرونش کردیم . حالا رفته اداره کار شکایت کرده که من کارگر اونجا بودم و بیمه نشدم . اداره کار هم 60 ماه بیمه برایش رای دادند که رفتم پرسیدم گفت حدود صد میلیون می شود . بخدا قسم من همه زندگیمم بفروشم اینقدر نمی شود . الان نمی دانم چه خاکی تو سرم بریزم ! تورو جان عزیزت هر کار می دونید بگوئید من بکنم و بگوئید الان که ابلاغ اومده برم بیمه یا بزارم بره دادگستری بعد بروم؟ تو ابلاغ و رای کارفرما مادرم ذکر شده است .از امروز 5 روز وقت دارم ؟ بروید حتما و به رای اعتراض کنید تا موضوع در هیات حل اختلاف بررسی شود . ایشان چگونه بدون مدرک توانسته است رای بگیرد . آیا پول به حسابشان ریخته اید ؟ موضع اصلا ربطی به دادگستری ندارد (البته فعلا) . به نظر من حتما وکیلی بگیرید در حوزه قانون کار .

·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 
·          کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید . 
·          سوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست .
·         مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد . 
·         عضویت در کانال تلگرام بیمه جو 

مقالات پربازدید

آدرس خانه کارگر در تمامی شهر ها !

محاسبه افت قیمت خودرو !

مراحل شکایت از کارفرما ! (البته تا می توانید این کار را نکنید !!)

افت قیمت و نکاتی که ممکن است ندانید ؟!

نمونه قرارداد کار سال 98

دیه کبودی به نرخ سال 98

معاینات اولیه بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد ؟

چند نمونه محاسبه دیه ؟!

دیه سوختگی !

حقوق و مزایای پرستاران !