گرفتن بیمه بیکاری بعد از مرخصی زایمان


زیبا : سلام بنده یک ماه دیگه مرخصی زایمانم به پایان می رسد . بعد از مرخصی زایمان، کارفرما از بنده می خواهند با حقوقی کمتر از سال قبل به کار مشغول شوم که مورد قبول بنده نیست لذا خواهان استفاده از بیمه بیکاری هستم. آیا به بنده تعلق می گیرد؟ و اینکه بنده تا یک ماه پس از تاریخ اتمام مرخصی قرار داد دارم . اگر کارفرما با بنده تسویه حساب نکند و سنوات 6سال و طلب های دیگر(عیدی سال گذشته، طلب های مرخصی) را به بنده ندهد می توانم شکایت کنم؟چگونه ثابت کنم مبالغ را به بنده نداده است؟در ضمن شرکت حقوق هایمان را نامرتب و خرد خرد از حساب های مختلفی پرداخت می کردند ؟
1.     اینگونه برای گرفتن بیمه بیکاری دچار مشکل می شوید چون باید حتما به اداره کار شکایت کنید . بهتر است یک ماه بعد را هم سر کار بروید و بعد از پایان قرارداد نامه عدم نیاز بگیرید .
2.     می توانید شکایت کنید . شمات باید مدارک کارکرد ارائه کنید (ماننند لیست بیمه) و ایشان هم باید مدارک پرداخت حقوق و مزایای شما را ارائه کنند.

·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 
·          کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید . 
·          سوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست .
·         مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد . 
·         عضویت در کانال تلگرام بیمه جو