شکایت بابت افت قیمت و خواب ماشین !

علی صابری : سلام و خسته نباشید ! من تصادفی با یک دستگاه پراید داشتم و مقصر پراید شناخته شد و تامین دلیل و شکایت کردم و خیلی سختی کشیدم و از بس درخواست مرخصی کردم با توجه به آخر سال پیمانکار اخراجم کرد و بیکار شدم و من تمام لوازم و قطعات ماشینم را از نمایندگی مجاز بهمن که بخاطرش ۳ ماه ماشینم خوابید تا لوازم نمایندگی بیاید در صورتی که تو بازار براحتی لوازم ماشینم گیر میامد ولی همش دو برابر قیمت نمایندگی بود و در تمام قطعات حدود ۱۰ میلیون به نفع مقصر شد .
حالا با این حال باز من هم گلگیر و فلاپ رکاب را کارشناس تعویض زده بود ولی من صافکاریش کردم و باز اینجا به نفع مقصر شد . حالا فکر می کردم اینقدر که من هوای مقصرم را داشتم حداقل هزینه ها را یکجا و در نهایت در دو قسط پرداخت می کند ولی رو در روی من ایستاد و گفت من که ندارم و ۱۵ روز بیشتر پول خواب ماشینت را نمی دهم و الانم ریالی ندارم . حالا من با اینکه ۳ ماه ماشینم را خواباندم تا قطعاتش بیاید و دوندگی کردم تا با قیمت خیلی مناسب ماشین را درست کردم و ایشون حتی کارت اتوبوس هم ندارد چه برسد حساب بانکی یا مال دیگری ! حالا اگه خواست قسط بندی بکند من می توانم اعتراض بزنم و قیمت ها را به تاریخ روز تصادف آزاد حساب کنم تا حداقل اینکه بخواهد اقساطی بدهد جبرانش بشود ؟! چون اگر ماشینم را نمی خواباندم الانم قطعه نمایندگی بهم نمی داد حداقل جبران اینها بشود ؟ قیمت ها را کارشناس دادگستری حساب می کند و معمولا بر اساس فاکتورهای شما . بهتر است در شکایت تان هزینه بیکار شدن و خواب ماشین را هم محاسبه کنید و اگر پرسیدند چرا موضوع را بگویید . اینگونه زودتر به نتیجه می رسید.


بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود.  کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشیدیک نسخه از پاسخ با نام واقعی یا مستعار شما (می توانید از نام مستعار استفاده کنید) در وب سایت منتشر می گردد . می توانید یک یا چند روز بعد از ارسال درخواست مشاوره ایمیل تان را بررسی نموده و یا صفحه اول یا صفحات بعدی سایت را ببینیدسوالات به ترتیب پاسخ داده می شوند بنابراین نیاز به ارسال مجدد درخواست تان نیست . مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد