آیا این شرکت معتبر است ؟

گل رز 20 : سلام !  من به تازگی برای استخدام در یک شرکت خصوصی به مصاحبه رفتم. این شرکت در ازای 8 ساعت کار حقوق مطابق اداره کار می دهد . (1.500.000) و به میزان 20 میلیون تومان سفته برای ضمانت می خواهد دریافت کند.
سوال اول من این است که آیا برای شغلی که حقوق اداره کار در نظر گرفته شده ، میزان این سفته طبیعی است؟ ضمنا داخل شرکت ظاهرا 3 یا 4 نفر بیشتر حضور نداشتند و داخل شرکت احساس معتبر بودن به من نداد. با اطلاعاتی که داشتم متوجه شدم دفتر مرکزی شرکت در محل دیگری است و ظاهرا این دفتر شعبه جدید این شرکت است. به نظر شما این شرکت می تواند معتبر باشد؟ ممنون می شوم مرا راهنمایی فرمایید ؟
1.     میزان سفته منطقی است . شما در هنگام سفته تمامی اصول را رعایت کنید مشکلی ندارد . رسید بگیرید ، بر روی آن بنویسید به چه علت داده شده است و در قراردادتان هم حتما ذکر شود .
2.     درباره اعتبار این شرکت طبیعتا بدون آشنایی نمی توانم نظر بدهم . خودتان می توانید بفهمید به مرور زمان . درباره شرکت اصلی شان پیگیری کنید و شخصیت افراد داخل آن را بررسی کنید و البته نوع برخوردشان را . ضمنا حتما یکی از اعضای خانواده تان را هم قبل از استخدام برای بررسی به آنجا ببرید .

·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 
·          کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید