چگونه حق بیمه را زنده کنم ؟

دل آرام : با سلام ! من از برج 7 سال 92 تا برج 3 سال 98 فروشنده خرازی بودم . از پارسال مامور بیمه اسم من رو رد کرده برای بیمه ولی هنوز حق بیمه ای برایم پرداخت نکرده و بیمه هم بدهیش را بهش ابلاغ نکرده است . الان م خوامه بنا به دلایل شخصی شکایت کنم و حق بیمه این 6 سال را ازش بگیرم . راهنماببم کنید لطفا ؟  چه مدارکی دارید . بازرسی بیمه فقط از زمان بازرسی به بعد را قبول می کند و احتمالا ایشان را جریمه و حق بیمه شما را وصول می کند ولی برای قبل از آن باید مدارک مکتوب داشته باشید . چه مدرکی دارید ؟
توصیه می کنم اگر حقوق به حسابتان ریخته شده است پرینت آن را تهیه کنید و به اداره کار شکایت کنید . اگر ندارید چون در مغازه کار می کرده اید در اداره کار درخواست کنید از محیط کارتان بازرسی صورت پذیرد . به هر حال کار در مغازه به مدت 6 سال را می توان با سوال و جواب از مغازه های اطراف متوجه شد هر چند کاملا نمی توان به این موضوع اطمینان داشت .·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق فرم مشاوره رایگان پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 
·          کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید