دفاع در برابر شکایت افت قیمت

شاهین : بنده در اواخر ماه رمضان با خورویی تصادف کردم و مقصر اعلام شدم . بعد از اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی برگه کروکی را تنظیم کرد هر دو خودرو فردا همان روز به بیمه مراجعه کردیم و همه چیز به خوبی پیش رفت .
بنده حتی از زیاندیده در رابطه با افت قیمت خودرو ایشون که یک دستگاه دنا پلاس صفر بود سوال کردم که آیا تمایل به دریافت افت قیمت دارید ؟ که در پاسخ ایشون جواب دادند خیر . بعد از گذشت 3 الی 4 هفته پس از تصادف ایشون بدون اطلاع به من اقدام به درخواست قانونی نسبت به اینجانب کرده اند و من منتظر ابلاغیه از طرف شورای حل اختلاف هستم . در حال حاضر من چه کاری باید نسبت به این مسئله انجام بدهم در صورتی که این آقا در بیمه به همراه من تشکیل پرونده داد و قرار شد از بیمه خسارت خود را دریافت کند ؟ کار خاصی نمی توانید انجام دهید . شکایت بابت افت قیمت در دادگاه های ایران به رسمیت شناخته شده است . اگر اطلاعاتی در مورد تصادف های قبلی خودروی ایشان دارید به کارشناس دادگستری تعیین کننده افت قیمت اطلاع دهد . ضمنا درخواست اعسار هم بدهید (بعد از صدور رای) .


·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق  مشاوره رایگان بیمه و قانون کار پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 

·          کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید.