مشکوک اعلام شدن پرونده دیه


ایمان : با عرض سلام و خسته نباشید ! بنده حدود ۸ ماه پیش تصادف کردم و اون لحظه متوجه آسیب دیسک نشدم . بعد از گذشت ۲۴ ساعت با بی حسی پا و درد شدید کمر مواجه شدم و به پزشک مراجعه کردم .
متن شکوائیه دادم دادگاه و معرفی شدم پزشکی قانونی ! بعد از گذشت مدت پزشکی قانونی به دلیل نداشتن برگه ۱۱۵ و تاریخ عملم نامه داد به دادگاه که تصادف و مشکل ایجادشده مشکوک هست و با پیگیری قاضی از پزشکی قانونی درخواست اعلام نتیجه کرد ولی پزشکی قانونی بنده را معرفی کرده به پزشک معتمد و نامه داده که مشکل ایجاد شده با تصادف برسی شود ؟!
 حالا از شما درخواست دارم که راهنمایی کنید تا حق بنده که بعد از گذشت این همه زمان و حالا که ازکارافتاده شده ام و مشکلات و درد باقیمانده باید چکار کنم و آیا پزشک معتمد در رابطه با مشکل ایجاد شده پارگی دیسک بر اثر تصادف چه جوابی می دهد !
"متن پزشکی قانونی نامبرده مورد تروما ۶/۹۷ که مورد عمل جراحی لامیکتومی ۱ و ۴ و ۵    قرار گرفته به علت هریناسیون دیسک ! لطفا در خصوص آسیبهای مربوطه با حادثه اظهارنظر فرمایید ! ممنون از پاسخگویی شما ؟
یا باید ویزیت پزشک بیمارستان در همان روز و یا روز بعد را ارائه کنید و یا اینکه گزارش حادثه توسط پلیس و یا گزارش حادثه توسط اورژانس . وگرنه پرونده مشکوک اعلام می شود و دادگاه با توجه به نظریه پزشکی قانونی در مورد ارتباط آسیب با حادثه نظر می دهد .


·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق مشاوره رایگان بیمه و قانون کار پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 
·         مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد . 
پر