دیه له شدگی زانو

فردین : بنده حدود دو ماه و نیم پیش در حین کار دچار حادثه شغلی شدم که منجر به ضربه شدید به زانوی پای راست و شکستگی پشت سر شد . در ام آر آی اول که از زانو گرفتم دکتر گفت که دچار پارگی جزئی  aclشده ای و همچنین استخوان های زانو هم بر اثرضربه مشکل پیدا کرده است ولی نشکسته !
حالا بعداز  70 روز برای بار دوم رفتم ام آر آی انجام دادم که ایندفعه گفتند acl سالم است ولی غضروفهای داخل زانو دچار له شدگی هستند و شش ماه طول می کشد تا ترمیم بشود . حال خواستم بپرسم چون شرکت بیمه مسؤلیت هست باید چکار کنم و دیه آن چقدر می شود و الان که پشت سرم تقریبا خوب شده با توجه به اینکه دیه آن بر حسب عمق زخم مشخص می شود دیه آن چطور محاسبه می شود و چون پزشکی قانونی هم نرفتم با تشکر از شما ؟
1.     می توانید از کارفرما شکایت کنید و با رای دادگاه به بیمه مسئولیت ایشان مراجعه کنید . می توانید هم بدون شکایت به بیمه مسئولیت مراجعه کنید . اگر آنجا کار می کنید بدون شکایت به بیمه مسئولیت مراجعه کنید .
2.     بابت زانو به نظر من 8 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 21 میلیون و 600 هزار تومان
3.     دیه هر کدام از زخم ها بین 2 تا 3 درصد محاسبه می شود چون یا دامیه است یا متلاحمه . هر درصد دیه کامل هم معادل 2 میلیون و 700 هزار تومان می باشد .

·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق  مشاوره رایگان بیمه و قانون کار پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 

·          کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید.