شکایت بابت افت قیمت


سیما طلوعی : با عرض سلام !  من دو ماه پیش در تقاطع یک خیابان اصلی و یک خیابان فرعی با یک خودرو تصادف کردم . من در مسیر اصلی حرکت می کردم و آن خودرو در مسیر فرعی . مقابل من چراغ چشمک‌زن زرد بود و مقابل او چراغ چشمک‌زن قرمز . من با جلوی ماشین به در عقب و گلگیر او برخورد کردم .
افسر سر صحنه آمد و او را مقصر اعلام کرد. افسر کروکی نکشید و ما بدون کروکی به بیمه مراجعه کردیم و من خسارت گرفتم و ماشینم را تعمیر کردم . دو ماه بعد از تصادف ، فردی که خود را صاحب ماشین معرفی می کند با من تماس گرفت و مدعی شد که من با افسر تبانی کردم و آنها را مقصر جلوه داده‌ام .
او حالا طلب پنجاه میلیون افت قیمت دارد و تهدید به شکایت می کند . من به ایشان گفتم از راه قانونی اقدام کنند. حالا نمی دانم درصورتی که شکایت کرد ، باید چه کاری انجام دهم و آیا ممکن است مقصر شناخته بشوم. ممنون می شوم اگر مرا راهنمایی کنید ؟
1.     تقصیر شما است که اصلا بابت افت قیمت شکایت نکرده اید . می توانید بابت افت قیمت شکایت کنید .
2.     مدارک بیمه که از ایشان خسارت گرفته اید نشاندهنده مقصر بودن ایشان است . ضمنا اگر وضعیت تصادف همانگونه ای بوده است که گفته اید مطمئن باشید مقصر ایشان است .
3.     اگر از شما شکایت کرد حتما افسر مربوطه را پیدا کنید و از او بخواهید برایتان کروکی حادثه فوق را بکشد هر چند معمولا این کار را نمی کنند ولی با این حال اصرار نمایید .


·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق مشاوره رایگان بیمه و قانون کار پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 
·         مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد .