مدرک اثبات اضافه کاری


خ ش : سلام ! من حدود چهار ماه در یک شرکت کار کردم به عنوان حسابدار . بعد ازچند ماه با یکی از همکاران که فامیل نزدیک کارفرما بود بحثم شد و علی رغم اینکه حق با من بود از من خواستند یا عذرخواهی کنم یا خداحافظی ؟! من گفتم که تسویه را انجام بدهند و دیگر سرکار نرفتم .  
طی این مدت حقوق و بیمه ام رد شده و فقط مبلغ پایه وزارت کار برایم واریز شده است . در طی هفته بیش از ۶٠ ساعت کار داشتم و اضافه کاری به من تعلق نگرفته است . من می توانم بابت اضافه کار مرخصی ها و حق سنوات و عیدی شکایت کنم ؟
نکته اینکه تنها راه اثبات اضافه کارم دستگاه حضور غیاب هست که من اصلا دسترسی نداشتم ؟ اگر بخواهم شکایت کنم چطور اضافه کارم را و اینکه تسویه انجام نشده است را اثبات کنم ؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید ؟
1.     بابت تمامی موارد فوق می توانید شکایت کنید . بابت حق سنوات و عیدی می توانید با ارائه لیست بیمه یا پرینت حقوق کارکردتان را ثابت نمایید .
2.     بابت اضافه کاری باید درخواست دهید از محل کارتان بازرسی صورت پذیرد چون مدرکی ندارید . موضوع را درجلسه هیات تشخیص مطرح کنید .

·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق مشاوره رایگان بیمه و قانون کار پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 
·         مشاهده صفحه اول سایت علاوه بر اینکه پاسخ شما را در بر دارد به شما اطلاعات مفید و مرتبطی خواهد داد .