بهترین بیمه درمان تکمیلی

محمد : با سلام خدمت استاد عزیزم که همیشه وقت شریف خود را جهت راهنمای مردم قرار می دهید ! بسیار سپاسگذار می باشم . استاد ۲۴سال سابقه بیمه اجتماعی دارم و ۴۹سال دارم.خواستم خود و خانواده ۴ نفری را بیمه تکمیلی کنم . به نظر شما به کدام شرکت رجوع کنم ؟
تامین اجتماعی یا جای دیگر ؟البته قیمتش فشار بهم می آید لذا چه گزینه ای را انتخاب کنم برای قرارداد بستن ؟ گویا سقف مختلفی دارد با قیمت های متفاوت ؟ ممنون می شوم اسم شرکت بیمه گذار که بهتر است معرفی کنید با تشکر فراوان ؟
1.     تامین اجتماعی بیمه تکمیلی ندارد . اگر از طریق شرکت تان نمی توانید بیمه تکمیلی شوید می توانید از طریق خانه کارگر اقدام کنید . اگر عضو خانه کارگر نیستید و بسیجی هستید می توانید از طریق بیمه درمان تکمیلی بسیجیان اقدام کند .
2.     اگر از روش های بالا برایتان مقدور نیست می توانید از بیمه های خانوادگی استفاده کنید . شخصا بیمه دانا را به شما پیشنهاد می کنم چون محدوده وسیعی از مراکز طرف قرارداد را پوشش می دهد . گزینه دوم هم به شما بیمه ایران را معرفی می کنم .

·         توجه : فقط از طریق سایت مجددا سوال بپرسید . به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود.
·         بنده به صورت رایگان  از طریق  مشاوره رایگان بیمه و قانون کار پاسخگوی شما در زمینه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، مسائل بیمه ای ، کارگری و متفرقه خواهم بود . 

·          کافیست گزینه های فرم مشاوره را تکمیل نموده و منتظر ارسال پاسخ به ایمیل تان باشید.