اعتراض به رای شورای حل اختلاف

عباس کریمی : سلام خسته نباشد ! بنده تصادفی داشتم که در مجموع ۲۵ میلیون خسارت دیدم . از آنجایی که مقصر صد در صد یه آشنایی در شورا دارد که اکثر فاکتور من را قبول نکردند مثل هزینه پارکینگ و یا هزینه کارشناسی که به عهده مقصر هست ؟!
آشنا ایشون گفتند ما دیگر این فاکتور ها رو قبول نمی کنیم و ماشین صفر من را زده داغون کرده ! ۱۰ میلیون کارشناس شورا که قطعا همدست ایشان است افت تعیین کرد در صورتی که هر جا پرسیدم و خود شما هم نظر دادین بین ۲۰ الی ۳۰ میلیون افتش می شده است . حال که الان دیگر پرونده در مرحله آخر به سر می برد می توانم در دادگاه بخاطر اینکه ۲۵ میلیون در وصف شورا نیست و باید مبالغ ۲۰ میلیون تومان و پایین تر از ان را رسیدگی کند و ۲۵ میلیون و وصف دادگاه بوده و می بایست در دادگاه رسیدگی شود آیا می توان به این بهانه بر علیه شورا شاکی بشوم . ممنون که همیشه بی منت و بی دریغ پاسخ دادید ؟
شما باید به رای شورای حل اختلاف اعتراض کنید . ظرف مدت 20 روز از ابلاغ رای می توانید به رای اعتراض کنید . شما باید به دادگاه عمومی حقوقی یا کیفری 2 همان منطقه شکایت کنید . دادگاه مزبور خودش راسا رای صادر می کند و رایشان قطعی است . این بهترین و تنها کاری است که می توانید انجام دهید . ضمنا تا وقتی که شکایت نکرده اید به طرف مقابل اطلاع ندهید .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .