تغییر حق بیمه از 20 درصد به 14 درصد


مینا غریب : بیمه هنرمندان هر ماهی چقدر باید پرداخت کنیم ؟ من سازمان تامین اجتماعی رفتم توی برگه ای که بهم دادند دستمزد روزانه رو 60 تومن زدن با تعهدات 20 درصد برام حساب کردن که ماهی 300 تومن میشه که پرداخت کنم !
این برای من خیلیه ! در حالیکه من هنرمندی بیکاریم ! دوستان من با تعهدات 14 درصد دارند ماهی 150 پرداخت می کنند چرا 20 درصد حساب کردن برای من ! آیا اشتباه کردند؟
آیا سازمان برای من با تعهدات 14 درصد درستش می کند ؟ من الان باید آزمایشات را انجام بدهم اما هنوز نرفتم ! بنظر شما اول آزمایشات را انجام بدهم بعد بروم سازمان برایم این مقدار مبلغ را با تعهدات 14 درصد درست می کند ؟ امکانش هست ؟
بازنشستگی قبل از فوت و ازکارافتادگی را هم برایتان در نظر گرفته اند . آزمایشات برای تعهدات 20 درصد است و اگر می خواهید درخواست 14 درصد دهید دیگر نیاز به آزمایش ندارید . بهتر است همین الان درخواست تغییر نوع درصد را بدهید هر چند بعید می دانم قبول کنند .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .