شکایت به دادسرای پزشکی

مونا: با سلام ! من قبلا از یک دکتر که گند زده بصورت و بدنم برای برداشتن خال در دادگاه جرایم پزشکی شکایت کردم . ولی اونا بعد سه سال دیه را از ده به دو درصد رسوندند و قاضی مجبورم کرد رضایت بدهم .
حدود یک میلیون پول برای کمیسیون پزشکی دادم و جای خال هایی که برداشته روی صورت و بدنم هست و هیچوقت خوب نمی شود . من می خواهم از این دکتر شکایت کنم . بهم گفتند عنوان را نقص زیبایی بزن بهمراه گرفتن هزینه هایی که پرداخت کردی درسته ؟
من واقعا دارم دق می کنم . صورت و بدنم انگار تیر خورده و سوراخه !دیه حراحات را خوندم . نوشته چه یک نقطه چه یک کف دست مثلا صورت جای زخم بماند یک هشتم دیه کامل را دارد .  پس اینها چجور محاسبه کردند ؟
نظر بیمارستان رازی هم از زیر پرونده برداشتند . آنها گفته بودند هیچ وقت خوب نمی شود . من چکار کنم با این دکتر و بتوانم دیه واقعی رو ازش بگیرم ؟ اون دیه به هیچ دردی نمی خورد ! با تشکر فراوان ؟
1.     بابت هزینه های درمانی ، باید به دادگاه عمومی شکایت حقوقی بکنید و تمامی هزینه ها اعم از درمانی و یا بیکاری را مطالبه کنید .
2.     آسیب ها را دقیق نگفتید تا میزان دیه را بگویم ولی بعضی دادسراهای پزشکی مانند همانی که در شهرک غرب است کلا گرایش خاصی برای صدور رای به نفع پزشکان دارند چون اکثرا پزشک هستند .
3.     بابت دیه مجددا هم می توانید به دادگاه عمومی شکایت کنید تا اینبار در صورت صلاحدید به پزشکی قانونی ارجاع دهند .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .