هزینه زایمان در بیمارستان های دولتی و تامین اجتماعی و خصوصی


علیرضا توانیاب : سلام و وقت بخیر ! ممنون بابت این وب سایت بسیار زیبا که ایجاد کردید و نکات کلیدی و راهنمای های مفید را در اختیار هموطنان میذارین ! خدا خیرتون بده ! من سوال داشتم در خصوص زایمان کسانی که بیمه اختیاری و مشاغل  آزاد هستند .
هزینه زایمان همسر آنها به چه صورت می باشد و چند درصد (دقیقا چند درصد) باید پرداخت کنند با احترام ! چه در بیمارستان دولتی (چقدر باید پرداخت کند) ! چه در ملک خود تامین اجتماعی ( چقدر باید پرداخت کند ) چه در بیمارستان خصوصی ( چقدر باید پرداخت کند ) ؟
1.     بیمه های اختیاری در مراکز ملکی پولی پرداخت نمی کنند و در مراکز دولتی 10 درصد پرداخت می نمایند و در مراکز خصوصی طرف قرارداد باید کل هزینه را بدهید و بعدا طبق تعرفه دولتی 90 درصد را از کارگزاری  های تامین اجتماعی بگیرید .
2.     بیمه های حرف و مشاغل آزاد در مراکز ملکی 10 درصد پرداخت می کنند و در مراکز دولتی 10 درصد پرداخت می نمایند و در مراکز خصوصی طرف قرارداد باید کل هزینه را بدهید و بعدا طبق تعرفه دولتی 90 درصد را از کارگزاری  های تامین اجتماعی بگیرید .


مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .