اثبات آسیب به پزشکی قانونی

سوران زارعی : با سلام ! من حدود ۶ماه پیش تصادف کردم . رفتم پیش فوق تخصص عدم حاد در استخوان نی ساق پارو برایم نوشته همراه با فیزیوتراپی . بعد از یک ماه معاینه مجدد که رفتم پارگی نسپی رو برایم نوشته و معاینه مجدد دو ماهه !
جلسه سوم ام آر آی جدید درخواست کرده که بعد از معاینه بازهم پارگی نسپی رو برایم نوشته است . گزارش ام آر آی همه چی رو نرمال نوشته است . پزشکی قانونی هم می گوید ما گزارش ام آر آی را قبول داریم .
الان برای این ۶ ماه من شامل چقدر دیه می شوم و بعد من پارگی رباط پایم را چکارکنم ؟  این هم بگویم که من دقیقا ۱۲ سال پیش همین جای پارگی را عمل کردم و بعد از این تصادف از راه رفتن افتادم با تشکر از شما ؟
پارگی نسبی رباط پا ارش دارد بین 2 تا 4 درصد دیه کامل . اما این پارگی باید در مدارک پزشکی نشان داده شود . البته ممکن است با گذشت زمان خوب شده باشد . باید مدارکی ارائه کنید که پزشکی قانونی در آن زمینه رای دهد چون نمی توان با معاینه آسیبی که در 6 ماه گذشته اتفاق افتاده است را ثابت نمود . این مدارک نباید گواهی پزشکی باشد و به ام آی آی یا دیگر گرافی ها نیاز دارد .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .