دیه عفونت لثه


محمد  : سلام ! من با دندانسازی که همسایه بود آشنا شدم و خواستم دندان بسازم که آمد خانه و گفت ریشه های دندانها را باید بکشم و دو تا ریشه کشید که یکی ازدندانهایم کمی از ریشه یا تکه شکسته دندان جامانده و حالا از سقف دهانم زده بیرون و درد و آبسه کرده !
و همان روز اشتباهی دندان  سالمم را کشید که فک گیر هم بود و زمانی که دندانم را خواست بکشد تکه ای از استخوان فکم به ریشه دندانم چسبیده بود و همراه دندانم کنده شد با درد شدید لثه و مجبور شدیم دندان کناری هم بکشد که سونین دندان جلو بود .
می خواستم دیه دندانم و استخوان فکم ، لثه ام که عفونت کرد چند می شود ؟! ضمن بعد فهمیدیم مدرک ندارد  . ممنون از شما ؟
1.     بابت دیه اشتباه کشیدن هر دندان اگر جزء 12 دندان جلو باشد 5 درصد دیه دارد معادل 13 میلیون و 500 هزار تومان و اگر جزء 16 دندان دیگر باشد هر کدام 2.5 درصد دیه دارد معادل 6 میلیون و 750 هزار تومان
2.     بابت استخوان فک و عفونت لثه ارش دارد و واقعا اینگونه نمی توان نظر داد . حدس می زنم مجموعا 2 درصد دیه کامل معادل 5 میلیون و 400 هزار تومان


مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .