قانون بهره وری نظام سلامت

مهسانا هاشمی : سلام و خسته نباشید خدمت شما ! من کارشناس اتاق عمل هستم که در اتاق عمل یک بیمارستان دولتی به صورت شیفت در گردش و شرکتی کار می کنم و همزمان در جای خصوصی دیگری هم کار می کنم .
امروز به ما دو جا کارا گفتم شما چون دو جا کار هستید بهره وری به شما تعلق نمی گیرد ؟! سوال من از شما این است که آیا طبق قانون حرفشان درست است یا غیر قانونی.چون من فقط از همین محل بهره وری می گیرم و جای دیگه از این امتیاز استفاده نمی کنم.سپاس از شما ؟ بله ! طبق ماده 4 قانون ارتقاء بهره وری نظام سلامت حرف شان قانونی است .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .