صحبت های مالک یک خودروی لوکس

نامدار : باسلام ! مطالب شما را جهت افت مطالعه کردم . متاسفانه به نحوی می خواهید صاحبان خودروی لوکس را مقصر و یا از شکایات افت قیمت منصرف کنید. بله تا حدودی درست می فرمایید.
اکنون از جنابعالی خواهشمندم یکجانبه قضاوت نکنید . قطعا مشاهده نمودیم  که افرادی که پشت خودرو لوکس رانندگی می نمایند عموما در طول شبانه روز بیشتر مورد اذیت و آزار دیگر خودروها به جهت طرز فکر طرف میترسه وایمیسته  ! اون مال مردم خور باید وایسته نه من ؟! ماشینش خوبه بزار حالشو بگیریم و غیره... قرار می گیرد در صورتی که اگر توجه کرده باشید صاحبان خودروی های لوکس عموما خیلی با احتیاط تر و قانونمند تر رانندگی می کنند .
برای مثال برای بنده تصادفی پیش آمد که راننده به صورت کاملا عادی و خونسرد وار با بنده انگار به عمد تصادف کردند . صد در صد مقصر حادثه بود و حالا بعد گذشت دو ماه از تصادف با اینکه قصد گرفتن افت را نداشتم اما با توجه به آزار و اذیت های که شدم حتما در اسرع وقت قاطعانه نسبت به شکایت جهت اخذ اصل خسارت و نیز افت را خواهم نمود زیرا که بعضی افرا در حدی بیشعور هستند که نه تنها از دادن اصل خسارت به دلیل بهانه ی حالا ماشینتون لوکسه جای دوری نمیره ، شما که اینهمه دارین ... شما باید گذشت کنین تا من تخفیفم از بین نره. و و و .خیلی جالبه بلکه بعضی ها طلبکارم می شوند .
خواهش میکنم این ذهنیت رو ترویج ندهید که لوکس سوارها نباید آنقدر تو خیابان ها جولان بدهند یا کسی که پشت خودرو لوکس می شیند باید پی اینجور چیزارو به تنش بمالد. خیر هر کسی اشتباهی می کند باید تاوانش را نیز بدهد مگر اینکه ارزش اخلاقی طرف مقابل آنقدری باشد که بتوان بخاطر ارزش اخلاقیش ازش گذشت کرد.
ناگفته نماند قانون افت قطعا می بایست به عهده بیمه باشد ولی متاسفانه حال که اینطور نیست مسلما تاوان اشتباه را باید فرد مذکور بدهد و به نظرم حق هم می باشد . البته فکر نکنید هر کسی پشت ماشین خوب می شیند قطعا هم وضع مالیش حوب است . افراد زیادی را می شناسم تمام زندگیشون همون خودرو می باشد ؟
آن مقاله را حدود 3 سال پیش نوشته بودم و شاید اگر یک بار دیگر آن را مطالعه کنم اصلاحاتی در آن انجام دهم . طبیعی است که همه باید به مقررات احترام بگذارند و البته مسائل اقتصادی جامعه را هم باید در نظر گرفت . به هر حال ممنون ! مطالبت تان منتشر شد .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .