دیه شکستگی گردن


یوسفی : سلام و عرض احترام خدمت مشاور عزیز ! بنده ۱۲.۴.۹۸ ماشین را چپ کردم ( البته با کسی تصادف نکردم به علت بی احتیاطی راننده رو به رو سر پیچ و راندن من به طرف جاده خاکی به طرف دره واژگون شد خودرو و مقصر شناخته شدم ) .
با آمبولانس به بیمارستان منتقل شدم که بعد از ام آ ی آ ر معلوم شد که مهره ۵ و ۶ گردن شکسته و به نخاع فشار آورده است .منتقل شدم به یک بیمارستان خصوصی که بعد از عمل و گذاشتن کیج گردن بعد از دو روز مرخص شدم .
الان بعد از بیست روز هنوز دست راست و چپم توانایی کافی ندارد و بیحس هست . رفتم دکتر گفت باید دوباره عمل بشوی از پشت گردن ! ۶ عدد پیچ برای نگهداری مهره ها گرفتیم ! دست و پاها و بدنم هم در ماشین خراشیده یا کبود شده است . پزشکی قانونی فقط شکستن مهره ها را نوشته و گفته دو ماه بعد حضورا بروم ببینند که کبودی ها تقریبا رفتند . ببخشین زیاد نوشتم خواستم ببینم آیا به بنده دیه تعلق می گیرد به خاطر مقصر بودنم و چقدر ؟  ممنون از راهنمایی شما بزرگوار تشکر و سپاس ؟
بله ! به شما دیه تعلق می گیرد به شرح زیر :
1.     10 درصد دیه کامل معادل 27 میلیون تومان بابت شکستگی گردن
2.     بابت خراشیدگی بدن معمولا بابت هر خراشیدگی 0.5 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 1 میلیون و 350 هزار تومان و بابت هر کبودی 0.15 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 405 هزار تومان .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .