درخواست امریه وزارت بهداشت

فرید ظریف : عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم کارشناسیتون ! من تک فرزند خانواده‌ ام و رشته پرستاری (سال آخر) می خونم . پدرم کارگره و از دیسک کمر رنج می برد و پزشکان گفتند اگر عمل کند دیگر نمی تواند کار کند !
اونم بخاطر مسائل مالی و اینکه دیگه نمیتونه کار کنه حاضر نیست عمل کند .می خواستم بدانم قانونی هست که من در وهله‌ اول معاف بشوم یا امریه (پیام‌آور) بهداشت بشوم ؟ ممنون می شوم اگر راهی نشانم بدهید.با تشکر ؟
1.     دیسک کمر مشکلی نیست که به شما معافیت نگهداری از پدر و مادر بدهند .
2.     استان فارس امریه وزارت بهداشت ندارد چون منطقه محروم نیست . باید برای یکی از استان های همجوار مانند خوزستان درخواست دهید . پرونده پزشکی پدرتان را بگرید و قبل از ارسال برگه خدمت نظام وظیفه از یکی از دانشگاه های علوم پزشکی که در این طرح قرار دارد درخواست پذیرش کنید . پرستاری رشته ای است که درخواست برای آن وجود دارد . البته به نظر من بهتر است از یکی از بیمارستان های نظامی شهر قبل از رفتن به طرح درخواست پذیرش کنید . به نظر من حداقل در شهرتان هستید و آنها هم نیاز دارند و امریه داخلی به شما می دهند . از طرح امریه بهداشت برایتان بهتر است .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .