اعتراض به رای افت قیمت


عباس کریمی : با سلام و خسته نباشید ! چند روز پیش یک سوالی از شما بزرگوار داشتم مبنی بر اینکه افت خسارت خودروی من بسیار کم است و مبلغ آن ۱۰۸۰۰ میلیون که حتی شما بین ۲۵ الی ۳۰ میلیون نظردادید و در پرس و جو متوجه شدم مبلغ افت خسارت کمتر از قیمت واقعی تعیین شده و طرف بی شک آشنا در شورا دارد .
حال پرونده من در مراحل آخر به سر می برد و از مرحله ای که ۲۰ روز وقت داده بودند تا اگر اعتراضی داشته باشم اعتراض کنم ولی بیست روز وقت اعتراض ! حدود ۲ ماه پیش گذشته است و فکر کنم رای نهایی صادر شده است . چون پرسیدم گفتند یک ماه دیگر بیا که یعنی بشود مرحله آخر که قاضی قسط بندی می کند حال به این وجود من می توانم در دادگاه عمومی بر علیه نظر شورا و به بهانه اینکه کل خسارت و افت من ۲۵میلیون است و بالای ۲۰ میلیون در وصف شورا نیست و باید دادگاه رسیدگی کند به این بهانه هم می توانم در دادگاه عمومی شکایت کنم یا دیگه کار از کار گذشته است . اگر جواب بدهید یک دنیا ممنون می شوم از شما ؟ بله می توانید شکایت کنید . تا 3 مرحله دیگر حداقل می توانید شکایت کنید و در هر مرحله تعداد کارشناسان 2 نفر بیشتر می شود .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .