دیه محدودیت حرکتی


مرتضی : با سلام ! من در اثر برق گرفتگی که ازطرف شرکت بیرون برده شدم و غیر ناشی از کار در بیمه ثبت شده شانه چپم دچار در رفتگی و شکستگی در راس فوقانی بازوی چپ شد که سه ماه مرخصی از بیمه تامین اجتماعی گرفتم .
چون در شهرستانیم می گویند بیشتر از سه ماه نمی دهند باید از استان بگیرم آیا من بیشتراز سه ماه می توانم مرخصی بگیرم چون من هنوز محدودیت حرکتی دارم و تا ۱۴۰درجه دستمو می توانم بالاببرم اونم با درد و بعضی حرکاتم درد دارم نمی توانم انجام بدهم ؟
یک سوال دیگر : این محدودیت حرکتی دستم در پزشکی قانونی که دو ماه طول درمان داده بود و الان تمام شده است محدودیت حرکتی حساب می شود یا باید محدودیت خفیف داشته باشی تا حساب بشود ؟
1.     استراحت پزشکی در شورای پزشکی مورد بررسی قرار می گیرد و شورای شهر و استان ندارد . اگر رای قطعی داده شود تمام است . منتها شما دوباره می توانید از پزشک تان استعلاجی بگیرید و به شورا ارائه دهید تا آنها در این مورد نظر دهند .
2.     محدودیت فرقی نمی کند خفیف باشد یا شدید . هر کدام ارش خاص خود را دارد .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .