شکایت با وجود دادن امضاء

نیلوفر : بنده حدود 4 سال است در شرکتی مشغول به کار هستم که طبق این 4 سال برای بنده بیمه رد شده است . به بهانه شرایط اقتصادی قصد تعدیل نیرو دارند . ولی تا بحال به هیچ شخصی طبق قانون کار پاداش و عیدی و سنوات پرداخت نکرده اند.
مشکل اینجاست که از ما هر چند ماه یکبار امضا و اثر انگشت می گرفتند که تمام حق و حقوقات خود را دریافت نموده ایم و به اجبار اینکار انجام می دادند. چون تا ما امضا نمی کردیم حقوق ما پرداخت نمی شد. بنده سوالم این است که
1.     اولا با توجه به این امضایی که کردیم می شود باز هم شکایت کرد ؟
2.     دوم اینکه به چه مواردی می شود شکایت کرد ؟ سنوات ، عیدی ، اضافه کاری و دیگر چه مواردی ؟ ناگفته نماند 30 درصد حق بیمه را خود کارفرما پرداخت می کرد و 7 درصد حق کارگز از حقوق ما به ظاهر کسر نمی شد ؟
پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است :
1.     بله می توان شکایت کرد . امضاء بدون مدارک مکتوب پرداخت حقوق و مزایا کافی نیست .
2.     بابت تمامی موارد فوق و مزایای مستمر و غیر مستمر مانند حق اولاد ، بن خواروبار ، حق مسکن و ... می توان شکایت کرد .مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .