شکایت بابت هزینه های درمانی

رضا : با سلام ! بنده پرونده حوادث ناشی از کار دارم . دیه را از بیمه مسولیت کارفرما دریافت کردم و در محضر رضایت دادم هم به شرکت هم بیمه البرز ! البته بابت دیه با این عنوان که خسارت خود را دریافت کردم هر گونه ادعایی را نسبت به این مورد و یا هر مورد دیگر که طرح دعوی شده باشد از خود سلب می نمایم  .
من مخارج بیمارستان را از کارفرما دریافت نکردم . امروز که برای دریافت ۱۵ میلیون سفته خود رفتم کاغذی جلوی من گذاشت با این عنوان که هیچ ادعایی نسبت به خسارت و دیه از کارفرما ندارم و گفت اگر امضا نکنی سفته را بهت نمی دهم . در ضمن من هیچ مدارکی بابت سفته که برای حسن انجام کار باشد نداشتم و مجبور به امضا بودم و سفته ها فقط امضای متعهد را داشت و سفید بود و در آخر هم سفته ها را پاره کرد و تحویلم داد . با این اوصاف من می توانم شکایت کنم به دادگاه و امکان پیروز شدن من چقدر است ؟
می توانید به دادگاه عمومی حقوقی شکایت کند . اگر رضایتنتامه محضری نداده باشید احتمال موفقیت تان زیاد است . ایشان باید در دادگاه مدارکی ارائه کند که هزینه درمان شما را پرداخت کرده است .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .