شکایت از کارفرمای طراحی سایت

 من از روی روابط دوستی که یه خانم داشتم به من پیشنهاد طراحی دو سایت شد.من هم بهشون گفتم که باید برای هزینه طراحی سایت اول.... مقدار پول و برای پشتیبانی.... پول ازشون بگیرین.ایشون هم گفتن باشه و بقول خودشون قرارداد رو هم به اسم من و هم به اسم خودشون نوشتند.
ولی بعد از اتمام کار سایت اول و بعد از گذشت تقریبا سه ماه من تماس گرفتم که هزینه رو پرداخت کنه ولی ایشون مدعی شدند که قراردادی به نام تو نبستیم و هزینه طراحی و پشتیبانی سایت اول رایگان بوده است. من هم با کارفرما تماس گرفتم و اون هم حرف های این خانم رو تصدیق کرد.
حالا می خواستم بدونم من که هیچ قراردادی ندارم فقط رمزها و اطلاعات ورود و خروج سایت رو دارم و کسی بغیر از من نمیتونه وارد سایت بشه باید چکار کنم . آیا همین اطلاعات کافی نیست که من با سیستم خودم و آدرس آی پی کامپیوتر من طراحی شده می توانم شکایت کنم ؟
اگر مدرکی مانند قرارداد و فاکتور و موارد مکتوب دارید از طریق کلانتری و دادسرا و دادگاه شکایت کنید . اگر ندارید و صرفا همین اطلاعات ورود و خروج است از طریق پلیس فتا شکایت کنید . اگر از طریق پلیس فتا به نتیجه نرسیدید به پلیس اطلاع دهید که سایت را Down می کنید و این کار را هم انجام دهید .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .