بازرسی از محل کار


داقر ناصری  : من حدود ۲۴ سال از سال ۱۳۷۴ تا الان در میدان میوه و تره بار تهران مشغول به کار می باشم . با توجه به عدم واریز حق بیمه از ۱/۱/۱۳۷۴لغایت ۳۱/۶/۱۳۸۸ و شکایت به اداره کار و حضور در جلسات کارفرما اذعان داشت که بنده از ابتدا بصورت فصلی کار نموده ام در حالیکه بطور کامل در محل حضور داشته ام .
هیات تشخیص و حل اختلاف بعلت نداشتن فیش و قرارداد کار دادخواستم را رد و بنده به دیوان شکایت نموده و دیوان ضمن رد رای اداره کار دستور بازرسی را داده و بعد از بازرسی در رای صادر شده بابت ۱۴سال ادعای بنده بصورت فصلی و سالی ۵ ماه رابطه کاری احراز گردیده است .
حال آنکه حق بیمه اینجانب بعد از سال ۱۳۸۸تا الان بصورت کامل پرداخت گردیده است با این وجود آیا دوباره به رای صادره اعتراض نموده و به دیوان بروم یا نه لطفا راهنماییم کنید ؟ بعید می دانم این رای تغییر کند چون ناشی از بازرسی است . با این حال تصمیم با خود شماست .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .


مقالات پربازدید

آدرس خانه کارگر در تمامی شهر ها !

محاسبه افت قیمت خودرو !

مراحل شکایت از کارفرما ! (البته تا می توانید این کار را نکنید !!)

افت قیمت و نکاتی که ممکن است ندانید ؟!

دیه کبودی به نرخ سال 98

نمونه قرارداد کار سال 98

چند نمونه محاسبه دیه ؟!

معاینات اولیه بیمه های اختیاری و حرف و مشاغل آزاد ؟

محاسبه آنلاین دیه !

دیه سوختگی !