محاسبه دیه Ptsd

علی محمد محمدی : بنده در ماه محرم سال 97 تصادف کردم که راننده خواب رفته بود و با سرعت 140 کیلومتر از جاده منحرف شد و چند مرتبه ماشین سرنگون شد و به خود من صدماتی وارد شد از قبیل درد شدید در ناحیه گردن و کمر و سردردهای شدید و ایجاد علائمی از قبیل ترس شدید در هنگام خواب و ماشین سوار شدن . زود اعصاب خراب شدن و عدم کنترل آن . افسردگی شدید روحی و درد های جسمی که حتی راه رفتن هم برایم مشکل ساز شد .
با این اوضاع و احوال دکتر روانشناس پزشک قانونی تشخیص یک بیماری مغزی داد فکر کنم به نام ptsd و به دکتر مغز و اعصاب فرستاد و دو ماه تحت درمان بودم و بعد از دو ماه درمان بعضی از علائم کمی بهبود یافت و بعضی همچنان وحود داشت مانند ترس و استرس و برای دو ماه دیگه هم دارو نوشت و هم دکتر مغز و اعصاب و هم دکتر روانشناس گفتند تا یکسال باید دارو مصرف کنید چون اگر دارو قطع گردد احتمال برگشت بیماری وجود دارد.
 دکتر ستون فقرات گفت ناحیه گردن و کمر درد دیسک هست ولی دیسک نداری ! حالا از شما خواهشمندم بفرمایید دیه با این شرایط چطوری محاسبه می گردد ؟ و به نظر شما چه مقدار دیه حق بنده می گردد ؟ با تشکر از شما ؟
1.     به نظر می رسد بابت Ptsd نقص عضو متوسط دارید که بین 15 درصد تا 29 درصد دیه دارد . هر درصد دیه هم 2 میلیون و 700 هزار تومان می شود .
2.     بابت دیسک نهایتا 5 درصد دیه داشته باشد با این وضعیتی که تشرح کردید .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .