سابقه بیمه به عنوان سابقه شغلی

پریا شریفی : سلام خسته نباشید ! رشته تحصیلی من ارشد مهندسی شهرسازی شاخه برنامه ریزی شهری است . من در یک شرکت عمرانی و خدمات شهری (پیمانکاری) مشغول به کار شده ام و برای من بیمه رد می کنند و من از کارفرما خواستم برای اینکه سابقه مهندسی برای من ایجاد شود ، من را در حیطه مهندسی بیمه کند و ایشان بیمه مهندسی به عنوان کنترل کیفی ( اجرائیات ) را برای من انجام دادند .
می خواستم بدانم بیمه کنترل کیفی اجرائیات برای من سابقه مهندسی رد می شود؟ و نوع بیمه مناسب است برای آینده شغلی ؟ پرداخت حق بیمه با عنوان شغلی مهندسی لزوما نشاندهنده سابقه کاری مرتبط نیست . در ایران حدودی اهمیت دارد و در بیرون از ایران البته بیشتر . معمولا با هر عنوانی می توان حق بیمه تامین اجتماعی رد کرد و چون حق بیمه این گونه مشاغل بیشتر است تامین اجتماعی از این موضوع استقبال هم می کند ! در مجموع خوب است ولی به عنوان سابقه بیشتر در خارج از ایران می تواند کاربرد داشته باشد تا داخل ایران .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .