مقصر تصادف زنجیره ای


جمشید عباس پور : سلام ! من در اتوبان قزوین به سمت تهران در حال حرکت در لاین یک بودم که در لاین دو یک پراید در حال چرخش بود که من اونو رد کردم و نا گهان یه پرشیا که در لاین سه بود به سمت من منحرف شد و با سرعت و شدت بالا به من بر خورد کرد و اتومبیل من به خاکی پرتاب شد و چپ کردم .
به گفته شاهدان پراید به پرشیا بر خورد کرده و انو منحرف کرده و پراید متواری شده و کسی هم شماره پراید رو ننوشته است . خسارت من رو پرشیا باید بدهد که به من زده یا پرایدی که فراری هست و وجود خارجی ندارد ؟
1.     بستگی به کروکی و نظر افسر پلیس دارد . اگر افسر پرشیا را مقصر نداند و پراید مقصر هر دو تصادف شناخته شود راننده پراید باید پرداخت کند و چون وجود ندارد عملا پرداخت نمی شود .
2.     اما اگر افسر پرشیا را مقصر تشخیص دهد که چرا نتوانسته است ماشین خود را کنترل کند پرشیا باید بدهد و خسارت خود را از پراید بگیرد .


 مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .