پرداخت دیه و هزینه درمان توسط بیمه مسئولیت

محسن امیری : سلام خسته نباشید ! در یک حادثه  کاری دندان های پایینم نسبت به دندان های بالای جلوتر اومدن و پزشک گفت طول درمان بعد درصد مشخص می شود ؟!
خواستم ببینم چند درصد می زنند برایم ؟ بهم گفتند باید ارتودنسی کنی ؟ اینم بگویم قابل درمان هست و همون شرکت بیمه مسئولیت مدنی داره ؟  آیا بیمه مسئولیت مدنی کل هزینه ای که رای دادگاه مشخص می کند پرداخت می کند یا نه کمتر می دهد.؟ ممنون ؟
1.     یک بار دیگر هم جواب دادم . بستگی به روند درمان شود و این که خوب بوشد یا نه ؟ حدس می زنم بین 5 تا 10 درصد ارش تعلق بگیرد .
2.     بستگی به قرارداد بیمه مسئولیت مدنی دارد . معمولا بیمه های مسئولیت مدنی با هزینه درمان را می دهند یا دیه را ؟!
3.     بابت هزینه های درمان می توانید به صورت مجزا بر علیه کارفرما شکایت کنید . البته هم  در مورد دیه و هم در مورد هزینه های درمان باید مشخص شود که ایشان مقصر بوده است و متناسب با درصد تقصیر باید هزینه های درمان و یا دیه را بپردازند .

 مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آید در مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .