مهاجرت به استرالیا

لادن نجف اوشانی  :می خواهم به استرالیا مهاجرت کنم ؟ روش قانونی مهاجرت به این کشور چگونه است ؟ نمی خواهم کار به جزیره گینه برسد و در کوهستان داستان بنویسم ؟!!! خواهشمند است دقیقا راهنمایی نمایید ؟
1.     یکی از سخت ترین کشورها برای مهاجرت کشور استرالیا است . بنابراین توصیه می شود اگر شرایط اعلام شده را ندارید از این اقدام دوری گزیده و به یکی از کشورهای اروپایی یا آمریکایی مهاجرت کنید . استرالیائی ها با کسی شوخی ندارند . اما اگر بتوانید شرایط را محقق سازید و به این کشور مهاجرت کنید شرایطی استثنایی در اختیارتان قرار می گیرد . اگر بتوانید به کشوری اروپایی یا آمریکایی مهاجرت کرده و بعدا به استرالیا مهاجرت کنید کار ساده تری در پیش خواهید داشت .
2.     ساده ترین روش برای مهاجرت به استرالیا ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است . برای سرمایه گذاری ابتدا باید ویزای 188 بگیرید . این ویزا با توجه به شراط سنی و مبلغ سرمایه گذاری تان انواع مختلفی دارد .
3.     برای گرفتن ویزای 188 باید سنی کمتر از 55 سال داشته باشید (در استرالیا این سن معیار میانسالی است ؟!) .  دارای قابل اثبات تان اعم از منقول و غیر منقول باید حداقل 800 هزار دلار استرالیا باشد . همچین باید در دو سال منتهی به درخواست ویزا حداقل 500 هزار دلار استرالیا گردش مالی داشته باشید . باید ثابت کنید در دو سال آخر کارمند کسی نبوده اید و کارفرما یا خویش فرما بوده اید .
4.     برای تبدیل دلار استرالیا به معادل ریالی آن یا برعکس از نرخ های دولتی استفاده نمایید . نرخ بازار آزاد قابل قبول نیست .
5.     اگر شرایط بالا را داشتید درخواست ویزای اقامت به دولت استرالیا بدهید . شرایط شما بررسی شده و به شما و خانواده تان ویزای اقامت داده می شود .
6.     بعد از ورود به استرالیا باید طرح کسب و کار به دولت استرالیا ارائه دهید و شرکتی ثبت کنید (برای ثبت شرکت باید ایده داشته باشید . با ثبت شرکت در ایران که بسیار ساده است اشتباه گرفته نشود) . شرکت تان باید با حداقل 200 هزار دلار سرمایه اولیه شروع به کار کند و حداقل 2 سال فعال باشد و سالیانه 300 هزار دلار گردش مالی داشته باشد . اگر در این زمینه موفق باشید می توانید برای درافت اقامت دائم اقدام نمائید .

 مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .