عدم بررسی شکایت به اداره کار به علت خدمت نرفتن

حسین : با سلام ! بنده در سال 89 درشرکتی مشغول کار شدم . در سال 98 اخراج شدم . پایان خدمت ندارم . به اداره کار رفتم برای شکایت از کارفرما برای حق و حقوق بیمه حقوق عقب افتاده من که 3ماه پرداخت نکرد بود . یک ماه پیش رای اول صادر شد به نفع کارفرما که چون پایان خدمت یا معافیت نداری هیچ حقی هم نداری ؟!
اعتراض زدم امروز رای دوم هم آمد که باز همون مثل رای اول ! این قانون از سال 93آمده است . من سال 89 دراین شرکت کار کردم . خیلی نامردیه ! می دانم تبانی شد ! برای نوبت دوم دادگاه کارفرما حضور پیدا نکرد ، خیالش راحت بود . حالم بد است از این ! چه قانونی داریم . ما به اداره کار همینو گفتم می گوید برو حقتو با چاقو بگیر ! اینجوری آره ! من 32 سال دارم ! یک فرزند دارم ؟ تنها راهی که دارید این است که از اداره کار به دیوان عدالت اداری شکایت کنید . حتی اگر کارت نداشته باشید در صورتیکه برای کسی کار کرده باشید باید حق و حقوق تان را کامل بدهند .

 مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .