شکایت بابت افت قیمت جک اس 5


بی نام : با عرض سلام و خسته نباشید ! حدودا یک هفته قبل با خودرو جک اس ۵ مدل ۹۴ در ترافیک سنگین و با سرعت بسیار کم از جلو به عقب خودرو برخورد کردم . متاسفانه چون خودرو من شاسی بلند بود دو قسمت صندوق جک بسیار نامحسوس داخل رفته که مقصر حادثه بنده بودم .
افسر آمد و چون تصادف جزئی بود کروکی نکشید . بیمه من رو به شخص زیاندیده دادند و رفتند . با توجه به خسارت جزئی به ایشان گفتم خسارت را پرداخت می کنم و از بیمه استفاده نمی کنم ! بعد از گذشت چند روز ایشان تماس گرفتند که نمایندگی بردند و هزینه خسارت ۳ میلیون تومان است که من بسیار شوکه شدم و عرض کردم از پرداخت ۳ میلیون معذورم و خواستم که به بیمه مراجعه کنیم و از بیمه ثالث استفاده کنیم .
کارشناس بیمه بعد از بررسی خسارت ناشی از تصادف را ۷۰۰ تومان برآورد کردند و گفتند ببرید هر نمایندگی که می خواهید ماشینتونو بخوابونین و کارشناس بیمه با نمایندگی سر مبلغ خسارت به توافق خواهد رسید که ایشون قهر کردند و بدون اینکه پرونده تشکیل بدهند شرکت بیمه را ترک کردند.  
شب زنگ زدند که یا ۳ میلیون را به من می دهید یا می روم شکایت می کنم و افت قیمت خودروام را هم ازتون می گیرم . ما هم گفتیم که سالهاست داریم حق بیمه پرداخت می کنیم و حق طبیعیمون هست که بخواهیم از بیمه استفاده کنیم . ایشون فرمودند بیمه شما رو قبول ندارم و شکایت می کنم ! البته که ماشین ایشون مدل ۹۴ هست و ماه پیش از جلو تصادف داشتن و دور تا دور خودرو خط و خش و لک دارد . با توجه به این شرایط اگر از ما شکایت کنند چه اتفاقی خواهد افتاد ؟
1.     در زمینه خسارت ماشین بیمه باید تا سقف خسارت پرداخت کند که فکر کنم حدود 8 میلیون باید باشد و بنابراین با هر رایی ایشان خودشان می دانند و شرکت بیمه !
2.     بابت افت قیمت اگر از آن قسمتی که تصادف کرده اند تا به حال تنصادف نداشته اند افت قیمت تعلق می گیرد و اگر تصادف نداشته اند افت قیمت تعلق نمی گیرد .
3.     حتی اگر 3 میلیون را هم بدهید ایشان باز هم می تواند بابت افت قیمت شکایت کند .
4.     احتمالا اگز افت قیمت اعلام شود حدود 1 تا 2 درصد قیمت ماشین افت قیمت اعلام می شود .
5.     تصمیم گیری با خودتان است . به نظرم اگر بتوانید توافق کنید بهتر است . یک مبلغی بیمه بدهد و یک مبلغی هم خودتان بدهید .

 مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود . سوالتان را از طریق ایمیل نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .