چگونگی دادخواست دستور موقت در دیوان عدالت اداری

اکبری : با سلام مجدد و ‌تشکر ! اینجانب در کمیسیون ناجا که رای به معافیت از خدمت صادر گردیده و اعلام شکایت از دیوان عدالت اداری نموده ام وتاریخ رسیدگی ۲۳ بهمن اعلام گردیده و موضوع رابطه نامشروع با پیامک اعلام گردیده و این امر به جهت پاپوش بوده است . خواهشمندم در خصوص نحوه اخذ دستور موقت تا زمان رسیدگی و بازگشت به کار راهنمایی فرمایید. با تشکر ؟
1.     باید بابت اصل موضوع دادخواست خود را تقدیم دیوان عدالت اداری نمایید .
2.     دادخواست جداگانه ای نیز با عنوان صدور دادخواست موقت ارائه دهید که براساس آن بازنگشتن شما به سر کار ضرر های جبران ناپذیری به شما و یا خانواده تان می رساند . این آسیب ها را به صورت کامل قید کنید به گونه اینکه ضررهای جسمی ، روحی ، مالی و ابرویی برای شما داشته باشد .
3.     تصمیم در این مورد با همان شعبه صدور رای و تائید رئیس دیوان یا مقام مورد تائید وی (برای دادخواست های در مرحله تجدید نظر) ضروری است .
4.     تقاضایتان را باید بر روی فرم دادخواست ارائه دهید .
5.     این تقاضا هزینه ای برایتان ندارد .
6.     بر روی مساله آبرویتان تاکید نمائید .


مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آید . در مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود .